Снимка chernomorepfc.bgФутболните таланти на Черно море записаха поредна победа и запазиха четвъртото

...

Моряците биха Берое в Елитната до 19 години и остават четвърти

Снимка chernomorepfc.bg

Футболните таланти на Черно море записаха поредна победа и резервираха четвъртото си място в класирането на Елитната група до 19 години. " Моряците "  спечелиха срешу Берое с 1:0 в мач от 26-ия кръг, след като владееха самодейността през цялото време и справедливо взеха трите точки.

Още в 1-вата минута на дуела под Аспаруховия мост Николай Златев центрира прострелно в наказателното поле, където Мартин Милушев с крайник от близко стреля около гредата. Малко по-късно, след двойно подаване сред Петър Иванов и Радослав Златев, последният остана очи в очи със стража на гостите, само че не съумя да осъществя. Още преди почивката защитник на Берое на два пъти педно след друго почисти топката от голлинията след удари на Николай Златев. До края на първата част Мартин Милушев и Радослав Златев не съумяха да се възползват по най-хубавия метод от основани положения след положителни офанзиви и двата отбора се разделиха на почивката при 0:0, написа chernomorepfc.bg.

През вторите 45 минути още веднъж Черно море бе по-активния тим на терена, като след няколко пропуща най-сетне варненци откриха резултата. В 75-ата минута Мартин Милушев центрира прострелно в наказателното поле, Тони Иванов се размина с топката, а защитник на “заралии ” в опита си да почисти кълбото го подари на Радослав Златев, който се възползва и осъществя за 1:0. До края на срещата съществени положения за гол и пред двете порти липсваха, като по-активния отбор бе този на “моряците ”.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Берк Джевдет, Наско Янков, Алекс Цеков, Димитър Ралчев, Калин Георгиев, Росен Стефанов, Николай Златев, Мартин Милуев, Петър Иванов, Радослав Златев (Стефан Петков, Радостин Желев, Павел Труфев, Теодор Тотев, Денислав Славов, Иван Томов, Тони Иванов.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.